Jak prawidłowo zakładać maskę siosmog?


Maski  Siosmog są uszyte z 3 warstw wysokiej jakości tkaniny bawełnianej z certyfikatem OEKO-TEX®Standard 100, która daje nam gwarancję bezpiecznego produktu - możemy użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. W dużych miastach nie jesteśmy w stanie uciec od smogu. Maseczki powinniśmy nosić przez cały czas przebywania na zewnątrz podczas smogu. Przy bardzo dużym smogu nasze wyjścia powinny być minimalizowane.

 
Przed założeniem maseczki wkładamy filtr PM2,5 do kieszonki uszytej wewnątrz maski.
Staramy się dobrze uformować filtr w kieszonce, aby maseczka dobrze leżała i chroniła nas przed smogiem.

Następnie dokładamy maskę do twarzy i zakładamy gumki za uszy, tak aby dobrze trzymały. Maseczka nie może nas za bardzo ciągnąć ani być za luźna.


Jeśli gumki są za luźne, ściągamy maskę i staramy się zmniejszyć odpowiednio długość zauszników do naszych potrzeb. Robimy to za pomocą węzełka. Zakładamy spowrotem maseczkę na twarz.


Aby maseczka była szczelna i dobrze przylegała do kształtu twarzy dociskamy plastyczny nosek, który jest umiejscowiony przy lamówce maski przy nosie.

Uwaga: Maska musi ściśle przylegać do twarzy, tak aby przy wdechu nieprzefiltrowane powietrze nie dostało się do naszych nozdrzy.

voilà. Teraz możemy wyjść na zewnątrz i zmierzyć się ze smogiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl