Wtorek, 17 Maj 2022 r. ,   Weroniki, Sławomira,

Praktyczna kamerka dla zmotoryzowanych

   10

Parkowanie może przysparzać problem wielu osobom i to nie tylko dużych aut, ale również tych mniejszych z uwagi na coraz ciaśniejsze miejsca do parowania lub wystające przedmioty niestety nie widoczne dla kierowcy, który cofa. Zakup kamerki Xblitz Park view będzie idealnym rozwiązaniem problemu. Dzięki niemu będzie stały podgląd na to co się dzieje za nami i nie zniszczymy zderzaka lub nie zarysujemy auta. 

Kamerka cofana ma jeszcze jeden wielki atut, zapobiega również nieszczęśliwym wypadkom potrącenia osób, które nie są widoczne w lusterku wstecznym np. dziecka. Posiadając dzieci jest to bardzo ważne także ze względu, że dość często zostawiają one przedmioty tuż za autem np. rowerek. deskorolkę, rolki itp. których nie widzimy wsiadając do auta a przejechanie po nich kończy się uszkodzeniem auta i zniszczeniem rzeczy pozostawionej przez dziecko. Zalet jej posiadania jest bardzo dużo.

Kamerka  Xblitz Park view wyposażona jest również w rejestrator, co jest równie przydatne. Posiadanie auta ma wiele zalet i coraz częściej korzysta się z tego rodzaju środka komunikacji. Duże natężenie ruchu oraz brawurowa jazda niektórych kierowców często prowadzą do kolizji, które czasem są trudne do udowodnienia kto miał rację, a kto zawinił. Zarejestrowany wypadek znacznie ułatwi sprawę i nie będzie potrzeba uczestniczenia w wielu spotkaniach w celu wyjaśnienia sprawy lub co gorsza ciągania się po sądach, a wiadomo że takie sprawy mogą wlec się miesiącami jak nie latami. 

Dodatkowo będzie można sfilmować piratów drogowych, którzy swoim zachowaniem na drodze stanowią zagrożenie dla życia lub zdrowia innych uczestników a film oddać we właściwe ręce, które zajmą się delikwentem. Dzięki dwóm kamerkom rejestrowany jest zarówno przód, jak i tył co jest bardzo dużą zaletą. Obraz w nich jest bardzo dobrej jakości.

Cały zestaw składa się z trzech części: lusterko, kamerka cofania oraz rejestrator a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Warto zainwestować w tego typu sprzęt, a dzięki temu można uniknąć wielu niepotrzebnych i stresujących sytuacji. 
Zabiegi pielęgnacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Soft Skin to wyjątkowe miejsce, w którym klientki mogą...
Firma ABC-Service zajmuje się szeroko zakrojonymi usługami sprzątania i ochrony obiektów na terenie Dolnego Śląska. W zakres jej...
Winrol to przedsiębiorstwo dostarczające rolety i żaluzje okienne. Firma specjalizuje się sprzedażą systemów przeciwsłonecznych oraz...